Jsem módní stylistka a vizážistka.

Ukazuji lidem, jak si poradit s kombinacemi oblečení a líčením. Svým klientům pomáhám najít osobitý styl, správně nakoupit oblečení, vědět co si vzít na sebe pro významné okamžiky i všední dny.

Vstupem do světa módy a make upu pro mě bylo vzdělání u Asociace vizážistů a stylistů ČR. Absolvování několika kurzů včetně nejkomplexnějšího pro profesionální stylisty, mě otevřelo brány k založení vlastního projektu LH-STiLE.

V současné době se věnuji převážné osobnímu stylingu pro jednotlivce, stylingu pro firmy, spolupracuji intenzivně s Biorganica.cz, australskou kosmetikou Zuii, vedu online kurzy líčení a stylingu. Podílím se na natáčení reklam a videí s 2Pvideo.cz a na realizaci foto s iAtelier.cz a dalšími. V ČR působím v Plzni, západních Čechách a Praze.

Moje cesta mě na nějaký čas vedla do Itálii, jejíž módní styl je mi velmi blízký a italskou módu považuji za nejvkusnější a velmi elegantní. LH-STiLE v sobě nese kus Itálie, protože STiLE znamená v italštině STYL.

V současné době pobývám ve Francii, která je kolébkou světové módy udávající tep novým stylům. Její rozmanitost je mi inspirací jak v módě, tak vizážistice. Být Pařížankou, Francouzkou, ležérní elegance Francouzů tato témata si určitě čtete v mnoha článcích, je ale potřeba nahlédnout do reality a já ji opravdu žiji. Mým klientům proto předávám kus francouzského šarmu a načerpané inspirace.

Mám ráda originalitu, různorodost, eleganci a osobitý styl. Ten je nejdůležitější. Každý může vypadat dobře, jen zvolit správnou kombinaci, střih, barvu oblečení a u žen přirozené líčení.

Každý je jedinečný a potřebuje něco jiného, sobě na míru, podle svých možností a potřeb. Tímto se řídím v mé práci a přístupuji tak ke svým klientům.

Těším se na spolupráci.

                       Kontaktujte mě

Bc. Ludmila Hajšmanová, BBA

ČR Plzeň, Praha, západní Čechy

Tel.:+420 606 482 892

E-mail:  lhmakeup@centrum.cz

LH STILE Ludmila Hajšmanová osobní stylistka vizážistka