Jsem módní stylistka a vizážistka. Kombinuji zkušenosti a inspiraci z Francie, Itálie a dalších kultur do profesionálních služeb styling a vizážistiky.

Ukazuji lidem, jak si jednoduše poradit s kombinacemi oblečení a líčením.

Každý je jedinečný, a tak ke každému z vás přistupuji. Je to můj princip, který následuji. Každý potřebujete něco jiného - sobě na míru, má jiné možnosti, potřeby.

Pomáhám svým klientům najít cestu k tomu, aby vypadali úžasně, věděli, jak toho dosáhnout a netrápili se před šatníkem nebo v obchodech.

Praktickými kroky dojdeme k cíli, po kterém toužíte, ať je to efektivní nákup oblečení, slušivé kombinace v šatníku nebo jen rada, jak se obléknout na konkrétní příležitost.

STiLE znamená italsky styl. Italská móda je elegantní, v čistých linií a je mi velmi blízká. V Itálii jsem nějaký čas pobývala a stále se tam ráda vracím i přes to, že mě život posunul jinam. A to do Francie.  Nyní už několik let žiji mezi krásnou českou vlastí a bohémskou Francií. Kolébka světové módy udávající tep novým stylům mě obohacuje a inspiruje jak ve stylingu, tak i vizážistice.


Mám ráda originalitu, různorodost, eleganci i bohémský styl. Pro mě je důležitý osobitý STYL a toho lze dosáhnout nejen novými trendy, ale hlavně kombinací slušivého oblečení a přirozeného líčení.

Baví mě inspirovat a chci kus francouzského šarmu předat i vám.


Odborné vzdělání jsem získala u Asociace vizážistů a stylistů ČR, certifikáty: barevná typologie, vizážista, nejobsáhlejší kurz módní stylista. K odborným znalostem přidávám zkušenosti a inspiraci ze života ve Francii a Itálii, zemích módy a trendových stylů;  

                       Kontaktujte mě

Bc. Ludmila Hajšmanová, BBA

ČR Plzeň

Tel.:+420 606 482 892

E-mail:  lhmakeup@centrum.cz