Celá v bílém

10.07.2019

Jednoduchý, nadčasový a módní look. Nikdy nevyjde z módy a nemusíte se trápit kombinacemi barev. Vyražte celá v bílém. Bílá je sázka na jistotu, ať v létě, tak v zimě.

Dobrá zpráva je, že monochromní look - tedy jednobarevný vzhled jde téměr každému.

Možností je spousta. Nahlédněte do své skříně a třeba tam objevíte několik bílých věcí, ze kterých vytvoříte úžasnou letní bílou kombinaci.

Zapomeňte na předsudky, že bílá přidává několik kilo navíc, nebo že budete hned špinavá a už vůbec nepřemýšlejte, jestli jste dostatečně opálená, aby bílá vynikla.

Jedna barva od hlavy k patě prodlužuje siluetu.

Bílá jde každému typu pleti, zvlášť pak čistě - bělostně bílá. Samozřejmě použijte trochu vašeho přirozeného citu pro barvy a zvolte odstín bílé, která Vám sluší nejvíce.

Elegantní, ženský letní look - inspirujte se.

  • Kombinujte mezi sebou různé materiály. Pozor jen na tzv. seprané bílé oblečení, to by moc parády neudělalo.
  • Obohaťte vzhled doplňky - hodí se spíše jemné a jednoduché, ale zvolit můžete i kontrastní barvu a look oživit barevným doplňkem.
  • K bílým šatům klidně zvolte bílé tenisky. Budete si pohodlně vykračovat a přitom půjdete s módou - stylově a ležérně.
  • Pořiďte si pěkné bílé triko - bílé triko je základem šatníku. Využijete ho i k jiným než monochromním outfitům. K bílému triku zvolte bílé džíny a na nohy sandály ve stříbrné, zlaté nebo velbloudí barvě.
  • Oživit letní look v bílé můžete módní proutěnou kabelkou.
  • Nezapomeňte na pěkné sluneční brýle a lehounký make up.

Et voilà ! Letní look v bílém je na světe. Doufám, že vám malá inspirace přijde v horkých dnech vhod.  Užívejte léto ... A těším se na vás třeba při nákupech se stylingem, kde vám ráda předám další rady a nápady.