NOVINKY

Kurz líčení online

Líčení není složité. Během 30 minut vás naučím, jak se nalíčit. Dokážete si pak udělat jednoduché, efektivní a krásné líčení. Stačí vám k tomu základní vybavení. I se 3 produkty je možné vykouzlit krásnou tvář.  Napište mi zprávu a domluvte si spoji půl hodinku péče. Konzultaci realizuji přes skype nebo messanger. Případně i whatsup je možný.  Cena 150 Kč. Tato cena platí do 10.4. 2020 Budu se na vás těšit.

Nově: instagram @lhstile

Líčení se ZUII kosmetikou Plzeň

termín -

Pravidelná líčení v prodejně Bioplaneta.org Plzeň. 

Líčení úžasnou bio certifikovanou kosmetikou ZUII. 

Všechny produkty Zuii a Inlight najdete na Biorganica.cz

Rezervujte si termín přes FB Bioplaneta.org nebo přímo v prodejně. Líčení je zdarma.

Nákupy se stylistkou

Rezervujte si termín na nákupy se stylistkou.

Poradím Vám, jak vybrat to správné oblečení, najít kvalitní kousky, nenakoupit zbytečnosti. Profesionální výběr oblečení, šperků, doplňků, brýlí, bot, apod. Přímo v obchodech s vámi. Výběr slušivých barev a barevných kombinací, střihu vhodného pro Váš typ postavy, s cílem optimalizace vašich proporčních odchylek.

Pro rezervaci schůzky, mne kontaktujte.

Těším se na vás a společné nákupy.

Bratislava 26.06.2018 : Bylo mi velkým potěšením setkat se pracovně s paní Magdou Vášáryovou a postarat se o úpravu make upu na natáčení.


Líčení kampaně

30.08.2017 17:28

Fotomake up pro kampaň Piješ. Řídíš. Zabíjíš., kterou spustila policie v Plzeňském kraji.

Make up/styling: v mé režii :) Koncept/foto : tým IAtelier.cz Výsledek je k vidění v obchodních centrech, na zastávkách městské hromadné dopravy, na benzinových pumpách i jinde. Cílem preventivní akce je snížit počet nehod pod vlivem alkoholu.