styling

Nákupy se stylistkou


Poradím Vám, jak vybrat to správné oblečení, najít kvalitní kousky, nenakoupit zbytečnosti. Profesionálně vyberu oblečení, šperky, doplňky, boty, apod. Přímo v obchodech s vámi. Zaměříme se na slušivé barvy a barevné kombinace, střih vhodný pro Váš typ postavy, s cílem optimalizace případných proporčních odchylek.

Styling konzultace 

Ideální řešení pro ty, kteří potřebují poradit, co si vzít na konkrétní příležitost nebo neví, jak zkombinovat jednotlivé kousky oblečení.

Podívám se na vaše oblečení jiným pohledem. Přes skype Vám zodpovím konkrétní otázky a navrhnu kombinace z vašeho šatníku. Získáte názor profesionální stylistky,tipy, jednoduché triky a inspiraci. 

Styling šatníku

Uspořádání šatníku, přímo u Vás doma. Toužíte po změně, posunuli jste se v životě někam dál a nebo jednoduše chcete už konečně vědět, co je pro vás to pravé?

Barvy, styl, střih, co k čemu si vzít a jak vyrovnat proporční odchylky. Dostanete návod, jak se umět obléknout. Nakombinujeme stávající kousky oblečení tak, abyste při otevření šatníku přesně věděli, co si dnes vzít na sebe. Profesionální principy oblékání, jednoduché a praktické rady od stylistky pro všední i výjimečné dny. Naučím vás zlatá pravidla oblékání abyste vypadali úžasně a byli spokojení samy se sebou.  Lze realizovat i přes skype.

Základní inspirace pro vás najdete v ebooku zdarma

Barevná typologie

Odhalíme rozdíl mezi slušivostí a líbivostí. Zahrneme i působivost a kombinování barev. Vše je možno doplnit líčením. Doporučuji ke službám stylingu nebo organizaci šatníku.

Osobní styling

"Styl vyjadřuje osobnost člověka" - konzultace a rady, jak se oblékat pro všední i výjimečné dny.  Jaké zvolit oblečení na konkrétní příležitost. Tvorba image manuálu, změna šatníku, návrh kompletního outfitu.

Business styling

Profesionální image do práce, na pracovní schůzky, pohovory. Přizpůsobený Vaší profesi. S možností tvorby image manuálu a úpravy šatníku.

Korporátní styling

Nabídka pro firmy, vyškolení zaměstnanců a konzultace vhodného výběru business outfitů. Dle požadavků firmy a firemní kultury.

Svatební styling

 Asistence při výběru svatebních šatů, obleku pro ženicha a další hosty; vhodný výběru doplňků pro perfektní doladění svatebního dne.


Styling na fotografii

Zajistím oblečení na focení, fotografa, vytvořím vhodný styling. Tato služba je mimo jiné určena také modelkám pro tvorbu portfolia a fototestů.


Styling pro produktové video

 Ukázky níže viz video

Editorial styling 

Styling na fotografie do časopisů, módní story.

Komerční styling

Pro prodejní katalogy, e-shopy .


Ceny za služby jsou závislé na náročnosti zakázky. Pro dotaz na cenu konkrétního typu služby mě kontaktujte.Kontaktujte mě